Zeptejte se | Infekce a záněty v těhotenství
Poradna a vyšetření

Zeptejte se

Ptejte se na cokoli, co se týká infekčních onemocnění v graviditě. Na Vaše dotazy Vám podle typu dotazů odpoví některá z našich odborných lékařek.

 

  • MUDr. Markéta Geleneky a MUDr. Dita Smíšková, Ph.D. Vám odpoví na otázky týkající se vlivu infekcí na vývoj plodu a těhotenství, jejich prevenci, diagnostiku, prognózu i léčbu – zejména stran tzv. TORCH nákaz (toxoplasmóza, neštovice, cytomegalovirus, listerioza, herpes simplex virus, zarděnky a mnoho dalších).
  • MUDr. Zuzana Čepická Líbalová bude odpovídat dotazy z gynekologicko-porodnické oblasti (vaginální záněty, výtoky, krvácení, močové infekce v těhotenství, přenos infekcí na novorozence během porodu a podobně).

Ne všechny problémy je možné řešit jedním dotazem a odpovědí. Pro tyto situace jsme pro naše tazatelky zabezpečili chráněnou internetovou komunikaci (FetView), kde je možné v řešení problému pokračovat.

Klientkám, které preferují spíše osobní kontakt , můžeme nabídnout i osobní konzultaci s lékařkami MUDr. Markétou Geleneky a MUDr. Ditou Smíškovou, Ph.D.

Veškeré sdílené informace a osobní údaje budou chráněny a zachovány důvěrné v souladu s platnými právními předpisy EU a budou použity výhradně pro účely dozoru nad bezpečností léků a pro odpovědi na dotazy osob.

Formulář pro Váš dotaz